חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הנחיות לניקוי וסטריליזציה

לשמירה מיטבית על מוצרי HEGEN אנא הקפידו על ההנחיות הבאות:

“לאחר שהנקתי בהצלחה במשך עשור, רציתי להעביר את זה הלאה”, אומרת המייסדת של חברת Hegen והמנכ”לית שלה איבון בוק (Yvon Bock), אם לארבעה.

“רתמתי לעניין את הרקע שלי בעיצוב ובייצור, כיוון שאני סבורה כי אין דרך טובה יותר לסייע לאמהות אחרות מאשר באמצעות עיצוב חכם, שיהפוך את חוויית ההנקה לחוויה נטולת טרחה. במילים אחרות, רציתי לאפשר לאמהות אחרות ליהנות מן המסע”.

אולם, איבון (Yvon) גילתה שמתוך 95% מהאמהות שמתחילות בהנקה, רק 21% ממשיכות בכך אחרי 6 חודשים ויותר. זאת על-אף העובדה שלפי ארגון הבריאות הבינלאומי חלב אם מספק את כל האנרגיה והחומרים המזינים שהתינוק זקוק להם בחודשי חייו הראשונים, והוא מספק עד מחצית או יותר מהצרכים התזונתיים של הילד במחצית השנייה של שנת חייו הראשונה, ועד שליש בשנת חייו השנייה.

הסיבה שעומדת מאחורי אי יכולתן של חלק מן האמהות להמשיך בהנקה היא פשוטה: בחברה עמוסה יותר ויותר, נשים רבות אינן מצליחות ללהטט בין הדרישות בעבודה ובאורח החיים המודרני לבין שגרת ההאכלה האינטנסיבית. אמהות אחרות מתקשות לשמור על אספקת החלב בגלל מתח וקשיים בהנקה.

זהו אתגר שהמייסדת שלנו מבינה היטב. בחייה האישיים, איבון (Yvon) היא אם מסורה לשלושה בנים ובת. היא גם בת, כלה, אשת איש, מעצבת והיזמית של Hegen – אימפריה קטנה שמוצריה נמכרים כיום ב-15 שווקים בעולם.

“הנקה היא כמובן צורת ההאכלה הטובה ביותר – הקשר שנוצר בין האמא לילד באמצעות הנקה ישירה טומן בחובו אין סוף יתרונות פיזיים ורגשיים שיבואו לידי ביטוי במשך החיים ולא רק בתקופת הינקות”, אומרת איבון, שהניקה את בתה במשך שלושים חודשים.

“אבל כיום נשים הן גיבורות-על שמלהטטות בין הקריירה שלהן, תשוקותיהן ומשימותיהן ובין עבודה במשרה מלאה לכל החיים כאמהות.

חברת Hegen שואפת להוות מערכת תמיכה שתאפשר לנשים להמשיך ככל שירצו בחוויית ההנקה שלא תסולא בפז.

מעבר למטרתנו למכור בקבוקים או משאבות חלב, אנחנו מתמקדים בפתרון הנקודות הכואבות של מה שאמור להיות חוויה אימהית מעשירה; והפכנו את מסע ההנקה לחלק מאורח חיים משמח, חיובי ואפילו אופנתי.

והמסע הזה מתחיל בעיצוב.

אנחנו לא מדברים על בחירה של ערכת צבעים מושכת לעין, או שינוי בצורה של בקבוק החלב כך שיבלוט על המדף בחנות.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים בתהליך היצירה של מוצרי Hegen: מוצר הדגל שלנו הוא מערכת שאיבה-אחסון-האכלה “לחץ לסגירה, הזז לפתיחה” (PCTO™) של Hegen, המאפשרת לאמהות לשאוב ולאחסן חלב אם, וכן להאכיל את ילדיהן מאותו מיכל.

העיצוב הארגונומי והמרובע שלנו מאפשר לבקבוקים להיות קלים לאחסון, בעוד טכנולוגיית הסגירה ביד אחת בלבד וללא הברגה מאפשרת להורים להסיר את המכסים בקלות באמצעות לחיצה, ומפחיתה עד מאוד שפיכת חלב ובזבוז שלא לצורך של חלב אם יקר ערך.

המכסים משלבים צורה וביצועים ומיוצרים בצבעי פסטל אופנתיים, הנועדו לא רק לסחיטת קולות התפעלות מהסובבים, אלא גם כדי להבדיל בין חלב אם שנשאב בשעות שונות במהלך היום.
משאבת החלב החשמלית הכפולה שלנו PCTO™ היא ידידותית וקומפקטית, ומעוצבת בגוון אופנתי של סומק. המשאבה מציעה מגוון פעולות, כגון עיסוי להקלה על מכאובים ומתח שחוות אמהות שעושות הכל (פטנט בהמתנה לרישום).

אנחנו עשינו את העבודה הקשה, התחבטנו במשך חמש שנים, וזיקקנו את הרעיונות שלנו לפני שבכלל יצרנו בקבוק אחד. מדוע? אנחנו מאמינים שהנקה צריכה להיות מתגמלת, קלה, ואנחנו אף מעזים לומר – מהנה!

מה שהתחיל כמטרה פשוטה הפך להיות פתרון הוליסטי לעידוד חוויית ההנקה ולהארכתה ככל האפשר.

למעשה, השם שלנו נגזר מן הביטוי הגרמני “hegen und pflegen” שמשמעותו היא “מה שאתה צד, אתה צריך לעבד; מה שאתה אוכל, אתה צריך לחתוך”. הוא משקף את האמונה שלנו שעלינו להשפיע ולתרום באופן חיובי הן ללקוחות שלנו והן לתעשייה העולמית בכל דבר שאנו עושים.

מעיצוב המוצר ועד פרויקטים קהילתיים, אנחנו כאן כדי לשפר את חוויית ההנקה ולהשפיע באופן חיובי על אמהות מניקות ברחבי העולם. המוצרים שלנו ידועים בהנדסה המדויקת שלהם ובאמינותם. שמנו הולך לפנינו גם מבחינת האתוס העיצובי והפילוסופיה שלנו הדוגלת בפשטות, מעשיות וחדשנות.
אחרי ככלות הכל, בטיחות ואיכות בלתי מתפשרות נמצאות בלב לבה של עשייתנו.
חברת Hegen היא אמנם חברת הזנק במימון עצמי מוחלט, אך היא מגובה על-ידי חברת-אם שלה יותר מ-30 שנות ניסיון בייצור מוצרים עדכניים ביותר לאמהות ולתינוקות. באמצעות קשר זה, אנו מוודאים שכל תהליך הייצור מפוקח מקצה לקצה, כך שכל המוצרים מיוצרים באיכות הטובה ביותר ונתמכים על-ידי מומחי עיצוב וייצור ותיקים בתעשייה.

מאז השקתו בשנת 2015, המותג התרחב, ושואף להגיע ל-35 שווקים עד שנת 2020. בזכות פיתוח מתמשך להגדלת מבחר מוצרי ההנקה עטורי הפרסים שלנו, חברת Hegen נמצאת בדרך לחולל שינוי גדול בהנקה באמצעות הפתרון בר הקיימא שהיא מציעה לאמהות ברחבי העולם.
מטרתה של חברת Hegen היא לתמוך בהנקה, להעצים אמהות ולחגוג את החיים.

ניקוי

שטפו את החלקים במים וסבון טרם השימוש הראשון ולאחר כל האכלה או שאיבה.
בחלקים עדינים : שסתום משאבה, דיאפרגמה ופטמת בקבוק הימנעו משימוש במברשת ניתן לנקות את פטמות ההאכלה באמצעות צידה התחתון של מברשת הבקבוקים והפטמות הייעודית שלנו.

כדי להאריך את משך השימוש בבקבוקים שלנו, אנו ממליצים לנקות ביסודיות את הבקבוק באמצעות חומר ניקוי לא מדולל להסרה מוחלטת של כל שאריות השומן והשמן לפני העיקור. שאריות של חלב או שמן שעוברות תהליך של חימום עלולות להכתים את חלקי הבקבוק לצמיתות.
• נקו את כל הצדדים וכן את הבסיס ואת המכסים של הבקבוקים.

עיקור

יש לבצע טרם השימוש הראשון, ופעם ביום בהמשך.

לאחר ניקוי החלקים ניתן לעקר במכשיר חשמלי ייעודי לסטריליזציה, או להרתיח מים, לכבות את הלהבה ולטבול את החלקים לכ- 3 דקות.

אין לבצע עיקור לידית המשאבה הידנית, לצינוריות ולמכסה הפלסטיק הוורוד של הדיאפרגמה לשאיבה חשמלית.

חלקי פלסטיק וחלקי סיליקון עמידים בחום  עד 110 מעלות, המיכלים/בקבוקים עמידים בחום עד 180 מעלות.

מומלץ לפעול לפי הוראות היצרן ולא להשתמש במכשירי מיקרוגל שעוצמת החום ודרגת החום לא ידועות לכם.  שימוש במכשיר בדרגת חום גבוהה יכולה לגרום לעיוות החלקים.

• אם העיקור מתבצע באמצעות מכשיר חשמלי לעיקור באדים, יש לפעול לפי ההנחיות של מכשיר העיקור. יש להפריד לחלוטין בין כל החלקים כדי להימנע מתגובות שונות של החומרים שעלולות לגרום לעיוות. מומלץ לבדוק שמכשיר העיקור אינו חורג מהטמפרטורות בהם עמידים החלקים השונים.

שימו לב

• השימוש בקרם ידיים או בקרם הגנה מפני השמש עלול לגרום להדפס לדהות.
• יש להימנע מפתיחה של מיכלי האחסון מיד עם הוצאתם מן המקרר או המקפיא. יש להמתין דקות אחדות עד להתחממותם לטמפרטורת החדר לפני הפתיחה. לחלופין, ניתן להכניס את מיכלי האחסון לקערה ולשפוך עליהם מים חמימים כדי לצמצם את זמן ההמתנה.
• יש לייבש על מתקן לייבוש בקבוקים או משטח יבש, לא על מגבת.
• אין להרטיב את המשאבה החשמלית ואת הצינוריות שלה, ניתן לנגב במגבון לניקוי חיצוני.